M50-3152042R
HarwinHarwin
M50-3152042R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3152042R
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 20+20 DIL LOW PROFILE SMT SKT
Fitxak: 1.M50-3152042R.pdf2.M50-3152042R.pdf3.M50-3152042R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
2800 pcs
  • Mezua
M50-3152042Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3152042R fabrikatzailea Harwin
deskribapena 20+20 DIL LOW PROFILE SMT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32317 pcs Datuen fitxa 1.M50-3152042R.pdf2.M50-3152042R.pdf3.M50-3152042R.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Archer M50
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 952-3494-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Surface Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolamendu altuera 0.087" (2.20mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Guide, Pick and Place Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Uneko balorazioa 1A