M50-3101345
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3101345
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS SMD 1.27MM GOLD
Fitxak: 1.M50-3101345.pdf2.M50-3101345.pdf3.M50-3101345.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1008 pcs
  • Mezua
M50-3101345ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3101345 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN RCPT 26POS SMD 1.27MM GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54918 pcs Datuen fitxa 1.M50-3101345.pdf2.M50-3101345.pdf3.M50-3101345.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Archer M50
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.173" (4.40mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 26 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Uneko balorazioa 1A