M50-3101145P
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3101145P
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONNECTOR SOCKET
Fitxak:
  • Mezua
M50-3101145Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3101145P fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONNECTOR SOCKET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2768 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Archer M50
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 22 Muntaketa mota Surface Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Isolamendu altuera 0.173" (4.40mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 22 Position Receptacle Connector Surface Mount
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Flash Kontaktua Amaitu - Post -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak General Purpose, Medical, Telecommunications
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
M50-3101345
M50-3101345
fabrikatzaileak: Harwin
deskribapena: CONN RCPT 26POS SMD 1.27MM GOLD
Stockean: 54918 pcs
Deskarga: M50-3101345.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Harwin
deskribapena: CONN RCPT 22POS SMD 1.27MM GOLD