M50-030050T5045
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-030050T5045
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena HEADER
Fitxak: M50-030050T5045.pdf
  • Mezua
M50-030050T5045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-030050T5045 fabrikatzailea Harwin
deskribapena HEADER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2830 pcs Datuen fitxa M50-030050T5045.pdf
Bukaera Solder Series M50
Errenkada tartea 0.050" (1.27mm) Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Tail - Luzera - Pila altuera 0.197" (5.000mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.118" (3.000mm) Luzera - Pin orokorra -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 100 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount