M50-030040W0545
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-030040W0545
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONNECTOR
Fitxak:
  • Mezua
M50-030040W0545ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-030040W0545 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4838 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.315" (8.00mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 6mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Plastic
Isolamendu altuera 0.039" (1.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 10 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 1A per Contact Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.157" (4.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.118" (3.00mm)