M22-060240F1106
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M22-060240F1106
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena HEADER
Fitxak:
  • Mezua
M22-060240F1106ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M22-060240F1106 fabrikatzailea Harwin
deskribapena HEADER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6911 pcs Datuen fitxa
Bukaera Solder Series M22
Errenkada tartea 0.079" (2.00mm) Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 22 Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Tail 0.118" (3.000mm) Luzera - Pila altuera 0.945" (24.000mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.236" (6.000mm) Luzera - Pin orokorra 1.299" (33.000mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 22 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole