M22-055030W0505
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M22-055030W0505
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena HEADER
Fitxak: M22-055030W0505.pdf
  • Mezua
M22-055030W0505ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M22-055030W0505 fabrikatzailea Harwin
deskribapena HEADER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4044 pcs Datuen fitxa M22-055030W0505.pdf
Tentsioaren balorazioa 500V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series M22 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.394" (10.00mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 3.8mm, 5.9mm, 8.6mm
Isolamendu altuera 0.059" (1.50mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.217" (5.50mm)