DTT6801A460LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTT6801A460LG
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena AIR CONDITIONER
Fitxak: 1.DTT6801A460LG.pdf2.DTT6801A460LG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 19 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTT6801A460LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTT6801A460LG fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena AIR CONDITIONER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19 pcs Datuen fitxa 1.DTT6801A460LG.pdf2.DTT6801A460LG.pdf
pisu 186 lbs (84.4kg) Tentsioa - Input 460VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 13600 BTU
Tamaina / dimentsioa 22.60" L x 31.30" W x 19.09" H (574.0mm x 795.0mm x 485.0mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series DTT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 13600 BTU 22.60" L x 31.30" W x 19.09" H (574.0mm x 795.0mm x 485.0mm)