DTT6401A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTT6401A230LG
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena AIR CONDITIONER
Fitxak: 1.DTT6401A230LG.pdf2.DTT6401A230LG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 31 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTT6401A230LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTT6401A230LG fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena AIR CONDITIONER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31 pcs Datuen fitxa 1.DTT6401A230LG.pdf2.DTT6401A230LG.pdf
pisu 111 lbs (50.3kg) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 6800 BTU
Tamaina / dimentsioa 19.49" L x 23.43" W x 17.01" H (495.0mm x 594.0mm x 432.0mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series DTT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 6800 BTU 19.49" L x 23.43" W x 17.01" H (495.0mm x 594.0mm x 432.0mm)