DTS3081A230N4SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS3081A230N4SS
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena AIR CONDITIONER 2500BTU SIDE MT
Fitxak: DTS3081A230N4SS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 38 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 38 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTS3081A230N4SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS3081A230N4SS fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena AIR CONDITIONER 2500BTU SIDE MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38 pcs Datuen fitxa DTS3081A230N4SS.pdf
pisu 55 lbs (24.9kg) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 2500 BTU
Tamaina / dimentsioa 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series DTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 2500 BTU 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm)