DTS3041A115LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS3041A115LG
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena CLIMATE CONTROL 2500BTU SIDE MT
Fitxak: DTS3041A115LG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 41 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 41 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTS3041A115LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS3041A115LG fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena CLIMATE CONTROL 2500BTU SIDE MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41 pcs Datuen fitxa DTS3041A115LG.pdf
pisu 51 lbs (23.1kg) Tentsioa - Input 115VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 2500 BTU
Tamaina / dimentsioa 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series DTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 2500 BTU 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm)