1589H24C1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H24C1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1589H24C1
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena POWER STRIP 24" 20A 8OUT 6'CR
Fitxak: 1.1589H24C1.pdf2.1589H24C1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 963 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 963 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1589H24C1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1589H24C1 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena POWER STRIP 24" 20A 8OUT 6'CR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 963 pcs Datuen fitxa 1.1589H24C1.pdf2.1589H24C1.pdf
pisu - Tentsioa - Input 120V
Mota PDU (Power Distribution Unit) Series 1589
Eskualdea erabilia North America Gainkarga babesteko Circuit Breaker(s)
Muntaketa mota Bench, Rack, Wall Media Lines Babestuak -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala Aluminum
Ezaugarriak - Energia -
Uneko - Geh 20A Kablearen luzera 6' (1.83m)