1589H18G1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H18G1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1589H18G1
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena POWER STRIP 18" 20A 6OUT 15'C
Fitxak: 1.1589H18G1.pdf2.1589H18G1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
1589H18G1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1589H18G1 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena POWER STRIP 18" 20A 6OUT 15'C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1137 pcs Datuen fitxa 1.1589H18G1.pdf2.1589H18G1.pdf
pisu - Tentsioa - Input 120V
Mota PDU (Power Distribution Unit) Series 1589
Eskualdea erabilia North America Gainkarga babesteko Circuit Breaker(s)
Beste izenak 1589H18G1-ND
HM1891
Muntaketa mota Bench, Rack, Wall
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Media Lines Babestuak -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala Aluminum
Ezaugarriak - Energia -
Uneko - Geh 20A Kablearen luzera 15' (4.57m)