1182J240
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182J240 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1182J240
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Fitxak: 1.1182J240.pdf2.1182J240.pdf3.1182J240.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
1182J240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1182J240 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena TRANSFORMER TOROIDAL POWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1182 pcs Datuen fitxa 1.1182J240.pdf2.1182J240.pdf3.1182J240.pdf
pisu 4.7 lbs (2.1kg) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) 240V
Tentsioa - Lehen 117V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Toroidal Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 114.30mm Dia Series 1182
Bigarren bihurgune (k) Single Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 225 VA Beste izenak 1182J240-ND
HM2432
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 47.75mm Uneko - Irteera (Max) 940mA