1182J117
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182J117 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1182J117
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Fitxak: 1.1182J117.pdf2.1182J117.pdf3.1182J117.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
1182J117ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1182J117 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena TRANSFORMER TOROIDAL POWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1702 pcs Datuen fitxa 1.1182J117.pdf2.1182J117.pdf3.1182J117.pdf
pisu 3 lbs (1.4kg) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 117V, Series 234V
Tentsioa - Lehen 117V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Toroidal Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 101.60mm Dia Series 1182
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 120 VA Beste izenak 1182J117-ND
HM2428
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 41.40mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 1.026A, Series 513mA