V85MLA1210NA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V85MLA1210NA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V85MLA1210NA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 105V 250A 1210
Fitxak: 1.V85MLA1210NA.pdf2.V85MLA1210NA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V85MLA1210NAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V85MLA1210NA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 105V 250A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176811 pcs Datuen fitxa 1.V85MLA1210NA.pdf2.V85MLA1210NA.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 105V Varistor tentsioa (min) 95V
Varistor Tentsioa (Max) 115V Series MLA
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 85V Gehienezko AC bolumena 67V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 2.5J
Deskribapen zehatza 105V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Oraina - Surge 250A
Edukiera @ maiztasuna 260pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V8508I
V8508I
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: HEAT SINK ANOD ALUM TO-220
Stockean: 258924 pcs
Deskarga: V8508I.pdf
RFQ
V85MLA1210WA
V85MLA1210WA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 105V 250A 1210
Stockean: 5003 pcs
Deskarga: V85MLA1210WA.pdf
RFQ
V8511Z
V8511Z
deskribapena: HEATSINK ALUM ANOD
Deskarga: V8511Z.pdf
V8511Y
V8511Y
Deskarga: V8511Y.pdf
V85AS00C-AZC00-000
V85AS00C-AZC00-000
fabrikatzaileak: Carling Technologies
deskribapena: SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
Deskarga: V85AS00C-AZC00-000.pdf
V85MLA1210NH
V85MLA1210NH