V85MLA1210H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V85MLA1210H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V85MLA1210H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 105V 250A 1210
Fitxak: 1.V85MLA1210H.pdf2.V85MLA1210H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
V85MLA1210Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V85MLA1210H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 105V 250A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169672 pcs Datuen fitxa 1.V85MLA1210H.pdf2.V85MLA1210H.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 105V Varistor tentsioa (min) 95V
Varistor Tentsioa (Max) 115V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak F2223TR
V85MLA1210
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 85V
Gehienezko AC bolumena 67V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 2.5J Deskribapen zehatza 105V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 260pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V8511Z
V8511Z
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: HEATSINK ALUM ANOD
Stockean: 66506 pcs
Deskarga: V8511Z.pdf
RFQ
V8511W
V8511W
Stockean: 120397 pcs
Deskarga: V8511W.pdf
RFQ
V85MLA1210NH
V85MLA1210NH
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 105V 250A 1210