V571CA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V571CA60
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 70KA DISC 60MM
Fitxak: V571CA60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
45 pcs
  • Mezua
V571CA60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V571CA60 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 910V 70KA DISC 60MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2083 pcs Datuen fitxa V571CA60.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 1.001kV Series CA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 60mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 730V Gehienezko AC bolumena 575V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 2100J
Deskribapen zehatza 910V 70kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 60mm Oraina - Surge 70kA
Edukiera @ maiztasuna 4500pF @ 1MHz