V571NA34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V571NA34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: V571NA34.pdf
  • Mezua
V571NA34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V571NA34 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4913 pcs Datuen fitxa V571NA34.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 805V
Varistor Tentsioa (Max) 1kV Series NA
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 730V Gehienezko AC bolumena 575V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 770J
Deskribapen zehatza 910V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Square 34mm Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 2200pF @ 1MHz