V510LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LA10CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V510LA10CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: V510LA10CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V510LA10CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V510LA10CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87732 pcs Datuen fitxa V510LA10CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 820V Varistor tentsioa (min) 738V
Varistor Tentsioa (Max) 902V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F10960
V510LA10CP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko AC bolumena 510V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 98J
Deskribapen zehatza 820V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 3.5kA
Edukiera @ maiztasuna 20pF @ 1MHz