V510LA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LA10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V510LA10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: V510LA10.pdf
  • Mezua
V510LA10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V510LA10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6116 pcs Datuen fitxa V510LA10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 820V Varistor tentsioa (min) 738V
Varistor Tentsioa (Max) 902V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 675V Gehienezko AC bolumena 510V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 63J
Deskribapen zehatza 820V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz