V420LA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LA10P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V420LA10P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: V420LA10P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
V420LA10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V420LA10P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 502442 pcs Datuen fitxa V420LA10P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 55J
Deskribapen zehatza 680V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 140pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V420LA10PX2855
V420LA10PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM