V420LA40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LA40B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V420LA40B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V420LA40B.pdf
  • Mezua
V420LA40Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V420LA40B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3303 pcs Datuen fitxa V420LA40B.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 665V Varistor tentsioa (min) 610V
Varistor Tentsioa (Max) 720V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 160J
Deskribapen zehatza 665V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 600pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V420LA20A
V420LA20A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Stockean: 3412 pcs
Deskarga: V420LA20A.pdf
RFQ
V420LA40BPX1347
V420LA40BPX1347
deskribapena: VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM