V385LU20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V385LU20CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V385LU20CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V385LU20CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
V385LU20CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V385LU20CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248559 pcs Datuen fitxa V385LU20CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 620V Varistor tentsioa (min) 558V
Varistor Tentsioa (Max) 682V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 385V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 175J Deskribapen zehatza 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 80pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V385LU40BPX10
V385LU40BPX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 211754 pcs
Deskarga:
RFQ
V385LU40CPX10
V385LU40CPX10
deskribapena: VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Stockean: 157845 pcs
Deskarga: V385LU40CPX10.pdf
RFQ
V385LU20CPX2855
V385LU20CPX2855
deskribapena: VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM