V385LU10PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V385LU10PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V385LU10PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V385LU10PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 530779 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 620V Varistor tentsioa (min) 558V
Varistor Tentsioa (Max) 682V Series LU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 505V Gehienezko AC bolumena 385V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 51J
Deskribapen zehatza 620V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 160pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V385LT7P
V385LT7P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 620V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 426674 pcs
Deskarga:
RFQ
V385LU10P
V385LU10P
deskribapena: VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM