V300LT10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LT10CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300LT10CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: V300LT10CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V300LT10CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300LT10CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 278263 pcs Datuen fitxa V300LT10CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 300V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 75J Deskribapen zehatza 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 20pF @ 1MHz