V300LT10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LT10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300LT10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: V300LT10.pdf
  • Mezua
V300LT10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300LT10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3708 pcs Datuen fitxa V300LT10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 405V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 46J
Deskribapen zehatza 470V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300LT10CP
V300LT10CP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM