V300LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA10CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300LA10CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: V300LA10CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V300LA10CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300LA10CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104738 pcs Datuen fitxa V300LA10CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F10953
V300LA10CP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 75J
Deskribapen zehatza 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 3.5kA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300LA2
V300LA2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 5404 pcs
Deskarga: V300LA2.pdf
RFQ
V300LA10CPX2855
V300LA10CPX2855
deskribapena: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Stockean: 244899 pcs
Deskarga: V300LA10CPX2855.pdf
RFQ
V300LA20A
V300LA20A
deskribapena: VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
Deskarga: V300LA20A.pdf
V300LA10
V300LA10
deskribapena: VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM