V300LA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300LA10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: V300LA10.pdf
  • Mezua
V300LA10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300LA10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2876 pcs Datuen fitxa V300LA10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 405V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 46J
Deskribapen zehatza 470V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C8T100BS
V300C8T100BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 100W
Stockean: 5460 pcs
Deskarga: V300C8T100BS.pdf
RFQ
V300LA10CPX2855
V300LA10CPX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Stockean: 244899 pcs
Deskarga: V300LA10CPX2855.pdf
RFQ
V300LA10PX2855
V300LA10PX2855
deskribapena: VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM