V3.5MLA1206NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V3.5MLA1206NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V3.5MLA1206NT
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 5.35V 100A 1206
Fitxak: 1.V3.5MLA1206NT.pdf2.V3.5MLA1206NT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V3.5MLA1206NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V3.5MLA1206NT fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 5.35V 100A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 212630 pcs Datuen fitxa 1.V3.5MLA1206NT.pdf2.V3.5MLA1206NT.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 5.35V Varistor tentsioa (min) 3.7V
Varistor Tentsioa (Max) 7V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 3.5V Gehienezko AC bolumena 2.5V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.30J
Deskribapen zehatza 5.35V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Oraina - Surge 100A
Edukiera @ maiztasuna 7500pF @ 1MHz