V3.5MLA0805T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V3.5MLA0805T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V3.5MLA0805T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 5.35V 120A 0805
Fitxak: 1.V3.5MLA0805T.pdf2.V3.5MLA0805T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V3.5MLA0805Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V3.5MLA0805T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 5.35V 120A 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 646168 pcs Datuen fitxa 1.V3.5MLA0805T.pdf2.V3.5MLA0805T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 5.35V Varistor tentsioa (min) 3.7V
Varistor Tentsioa (Max) 7V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 3.5V Gehienezko AC bolumena 2.5V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.30J
Deskribapen zehatza 5.35V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Oraina - Surge 120A
Edukiera @ maiztasuna 1380pF @ 1MHz