V275LT2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT2P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V275LT2P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: V275LT2P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V275LT2Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V275LT2P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 669525 pcs Datuen fitxa V275LT2P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 450V Varistor tentsioa (min) 405V
Varistor Tentsioa (Max) 495V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 369V Gehienezko AC bolumena 275V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 23J
Deskribapen zehatza 450V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.2kA
Edukiera @ maiztasuna 80pF @ 1MHz