V275LT20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT20CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V275LT20CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
V275LT20CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V275LT20CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 225856 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 145J Deskribapen zehatza 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 450pF @ 1MHz