V275LT10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT10CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V275LT10CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: V275LT10CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V275LT10CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V275LT10CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 245443 pcs Datuen fitxa V275LT10CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 70J Deskribapen zehatza 430V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 200pF @ 1MHz