V275LT10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V275LT10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: V275LT10.pdf
  • Mezua
V275LT10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V275LT10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6032 pcs Datuen fitxa V275LT10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 369V Gehienezko AC bolumena 275V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 45J
Deskribapen zehatza 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 200pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V275LS40CPX10
V275LS40CPX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Stockean: 162825 pcs
Deskarga: V275LS40CPX10.pdf
RFQ
V275LT10CP
V275LT10CP
deskribapena: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Stockean: 245443 pcs
Deskarga: V275LT10CP.pdf
RFQ
V275LT10CPX2855
V275LT10CPX2855