V270RA16
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V270RA16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V270RA16
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 4.5KA ENCASED
Fitxak: V270RA16.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V270RA16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V270RA16 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 4.5KA ENCASED Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16662 pcs Datuen fitxa V270RA16.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 243V
Varistor Tentsioa (Max) 297V Series RA
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 225V Gehienezko AC bolumena 175V
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Energia 55J
Deskribapen zehatza 270V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 700pF @ 1MHz