V270MT2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V270MT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V270MT2A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 100A SOD83A AXIAL
Fitxak: V270MT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V270MT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V270MT2A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 100A SOD83A AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 298249 pcs Datuen fitxa V270MT2A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 229V
Varistor Tentsioa (Max) 311V Series MT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-83A Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 224V Gehienezko AC bolumena 163V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.90J
Deskribapen zehatza 270V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial Oraina - Surge 100A
Edukiera @ maiztasuna 17pF @ 1MHz