V26MLA1210NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA1210NH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V26MLA1210NH
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 34V 300A 1210
Fitxak: 1.V26MLA1210NH.pdf2.V26MLA1210NH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V26MLA1210NHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V26MLA1210NH fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 34V 300A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174232 pcs Datuen fitxa 1.V26MLA1210NH.pdf2.V26MLA1210NH.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 34V Varistor tentsioa (min) 29.5V
Varistor Tentsioa (Max) 38.5V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak F3823TR
V26MLA1210NH-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 26V
Gehienezko AC bolumena 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 1.2J Deskribapen zehatza 34V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Oraina - Surge 300A Edukiera @ maiztasuna 1480pF @ 1MHz