V26MLA1206WT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA1206WT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V26MLA1206WT
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 34V 150A 1206
Fitxak: 1.V26MLA1206WT.pdf2.V26MLA1206WT.pdf
  • Mezua
V26MLA1206WTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V26MLA1206WT fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 34V 150A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5557 pcs Datuen fitxa 1.V26MLA1206WT.pdf2.V26MLA1206WT.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 34V Varistor tentsioa (min) 29.5V
Varistor Tentsioa (Max) 38.5V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 26V Gehienezko AC bolumena 20V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.60J
Deskribapen zehatza 34V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Oraina - Surge 150A
Edukiera @ maiztasuna 720pF @ 1MHz