V250LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LA10CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V250LA10CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: V250LA10CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V250LA10CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V250LA10CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98797 pcs Datuen fitxa V250LA10CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 390V Varistor tentsioa (min) 351V
Varistor Tentsioa (Max) 429V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F10949
V250LA10CP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko AC bolumena 250V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 65J
Deskribapen zehatza 390V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 3.5kA
Edukiera @ maiztasuna 20pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V250LA10P
V250LA10P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Stockean: 132521 pcs
Deskarga: V250LA10P.pdf
RFQ
V250LA2
V250LA2
deskribapena: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 6380 pcs
Deskarga: V250LA2.pdf
RFQ
V250LA10CPX2855
V250LA10CPX2855
deskribapena: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM