V250LA20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LA20CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V250LA20CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V250LA20CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V250LA20CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V250LA20CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87165 pcs Datuen fitxa V250LA20CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 390V Varistor tentsioa (min) 351V
Varistor Tentsioa (Max) 429V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F11666
V250LA20CP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko AC bolumena 250V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 135J
Deskribapen zehatza 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 5000pF @ 1MHz
Produktu erlazionatuak
V250LA4
V250LA4
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 3349 pcs
Deskarga: V250LA4.pdf
RFQ
V250LA2PX2855
V250LA2PX2855
deskribapena: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 555013 pcs
Deskarga:
RFQ
V250LA20C
V250LA20C
deskribapena: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
Deskarga: V250LA20C.pdf
V250LA40A
V250LA40A
deskribapena: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Deskarga: V250LA40A.pdf
V250LA2P
V250LA2P
Deskarga: V250LA2P.pdf
V250LA2
V250LA2
Deskarga: V250LA2.pdf
V250LA20CPX2855
V250LA20CPX2855