V220ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V220ZT05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V220ZT05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Fitxak: V220ZT05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V220ZT05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V220ZT05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 416960 pcs Datuen fitxa V220ZT05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 180V Gehienezko AC bolumena 140V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 6.0J
Deskribapen zehatza 220V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 95pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V22B
V22B
fabrikatzaileak: Mide Technology
deskribapena: PIEZOELECTRIC ENERGY HARVESTER
Stockean: 5522 pcs
Deskarga: V22B.pdf
RFQ
V22BL
V22BL
Stockean: 3057 pcs
Deskarga: V22BL.pdf
RFQ
V220ZT05PX2855
V220ZT05PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 220V 400A DISC 5MM