V220ZS05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V220ZS05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V220ZS05
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Fitxak: V220ZS05.pdf
  • Mezua
V220ZS05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V220ZS05 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3009 pcs Datuen fitxa V220ZS05.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 180V Gehienezko AC bolumena 140V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 6.0J
Deskribapen zehatza 220V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 95pF @ 1MHz