V18MLE0603A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE0603A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLE0603A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 25V 0603
Fitxak: V18MLE0603A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
V18MLE0603Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLE0603A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 25V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 538956 pcs Datuen fitxa V18MLE0603A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLE
Packaging Bulk Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 18V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Edukiera @ maiztasuna 125pF @ 1MHz