V18MLE0402FR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLE0402FR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
Fitxak: V18MLE0402FR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V18MLE0402FRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLE0402FR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 736460 pcs Datuen fitxa V18MLE0402FR.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLA
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Gehienezko DC aldietan 18V Gehienezko AC bolumena 14V
Ezaugarriak - Energia 0.05J
Deskribapen zehatza 25V 20A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric) Oraina - Surge 20A
Edukiera @ maiztasuna 40pF @ 1MHz