V18MLA1210H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA1210H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLA1210H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 25V 500A 1210
Fitxak: 1.V18MLA1210H.pdf2.V18MLA1210H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
V18MLA1210Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLA1210H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 25V 500A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129523 pcs Datuen fitxa 1.V18MLA1210H.pdf2.V18MLA1210H.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak F2186TR
V18MLA1210
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 18V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 2.5J Deskribapen zehatza 25V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Oraina - Surge 500A Edukiera @ maiztasuna 2930pF @ 1MHz