V18MLA1210A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA1210A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLA1210A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 25V 500A 1210
Fitxak: 1.V18MLA1210A.pdf2.V18MLA1210A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V18MLA1210Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLA1210A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 25V 500A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138540 pcs Datuen fitxa 1.V18MLA1210A.pdf2.V18MLA1210A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLA
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 18V Gehienezko AC bolumena 14V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 2.5J
Deskribapen zehatza 25V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Oraina - Surge 500A
Edukiera @ maiztasuna 2930pF @ 1MHz