V180ZS1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180ZS1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V180ZS1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: V180ZS1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V180ZS1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V180ZS1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 841469 pcs Datuen fitxa V180ZS1P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 180V Varistor tentsioa (min) 162V
Varistor Tentsioa (Max) 198V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 153V Gehienezko AC bolumena 115V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 10J
Deskribapen zehatza 180V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.2kA
Edukiera @ maiztasuna 320pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V180ZS20PX10
V180ZS20PX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 265784 pcs
Deskarga: V180ZS20PX10.pdf
RFQ
V180ZS1PX2855
V180ZS1PX2855
deskribapena: VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM