V180ZS05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V180ZS05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 180V 400A DISC 5MM
Fitxak: V180ZS05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V180ZS05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V180ZS05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 180V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 810955 pcs Datuen fitxa V180ZS05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 180V Varistor tentsioa (min) 162V
Varistor Tentsioa (Max) 198V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 153V Gehienezko AC bolumena 110V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 5.0J
Deskribapen zehatza 180V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz