V175LA20CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LA20CPX10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V175LA20CPX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
V175LA20CPX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V175LA20CPX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195256 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 243V
Varistor Tentsioa (Max) 297V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 175V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 220J Deskribapen zehatza 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 7000pF @ 1MHz